yükleniyor

Hakkımızda

SiteKursana Kimdir ?


2013 Yılının ilk çeyreğinde ticaret hayatına merhaba diyen SiteKursana İnternet ve BİLİŞİM HİZMETLERİ Web Hosting  ,domain ve yazılım hizmetleri vermektedir. Dürüst,güvene dayalı ve düzgün satış politikası ile çok kısa sürede sektörde bulunan büyük firmalar arasında yerini almış ve sağlamlaştırmıştır. Daimi bir süreç olan yenilenme ve teknolojiye ayak uydurmak SiteKursana İnternet ve Bilişim Hizmetleri için standart yapılanmadır. Bireysel Hosting ve yazılım hizmetlerinde ise takip edilmesi gereken bir firmadır. 7/24 destek ,mail-ticket-tel-fax ile anlık ve hızlı iletişim , uygun fiyatlar, sanal pos ile online satış bunların hepsi siz değerli müşterilerimiz için standartlarımız. Hizmet vermek bir zevktir. Elinizden geldiğince bize bu zevki yaşatın.


SiteKursana Sizlere Neler Sunar


Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir.

Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini Bireysel Hosting hizmetlerini kapsamaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!